Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Picker - Packer

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΥΚΟΤΡΥΠΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιοτεχνία καλλυντικών στις Αχαρνές με πάνω από 35 χρόνια στο χώρο, αναζητά Picker & Packer γενικών καθηκόντων, για την αποθήκη της.

Αρμοδιότητες
  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Επικοινωνία με άλλα τμήματα για την αποπεράτωση της παραγγελίας
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης
  • Φόρτωση / εκφόρτωση προϊόντων
  • Μεταφορά παλετών στους χώρους αποθήκευσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα, δυναμισμό και όρεξη για εργασία
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Δυνατότητα εκπόνησης χειρωνακτικών εργασιών
  • Γνώση Αγγλικών
  • Χειρισμός Η/Υ

Παροχές

  • Παρέχεται πλήρης απασχόληση 8 - 4 καθημερινές σε ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός ανάλογος προσόντων

Όλες οι πληροφορίες που θα αποσταλούν θα παραμείνουν εμπιστευτικές βάση GDPR