Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Έμπειρος/η εξωτερικός/η πωλητής/ρια στον χώρο του φαρμακείου ( με προϋπηρεσία )

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Shine and Beauty ζητά να προσλάβει Εξωτερικό/η Πωλητή/ρια στον xώρο του Φαρμακείου.

Ο/Η υποψήφιος/α θα έχει τη δυνατότητα να δουλέψει σε μια νέα εταιρία, με μεγάλη εδραίωση στον χώρο του φαρμακείου.

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα πρέπει να είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση πελατολογίου στην Θεσσαλονίκη και επαρχία.

Ο/Η υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει δυναμική προσωπικότητα και φιλοδοξία για εξέλιξη.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και κάλυψη των περιοχών ευθύνης του και ανάπτυξη των πελατών (φαρμακεία).
  • Ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Να διακατέχεται από ομαδικό πνεύμα εργασίας, να είναι συνεπής στα καθήκοντα του και να έχει ικανότητα εργασίας υπό πίεση Δυνατότητα ταξιδιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • (Προτεραιότητα θα έχουν τα βιογραφικά των πωλητών που είχαν προϋπηρεσία στον χώρο του φαρμακείου )

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων ασφάλιση εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.