Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/02/2022

Sales Representative

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Istopolis Group είναι ένα 360° Marketing Agency με ισχυρή, συνεχή παρουσία στην Ελλάδα και το εξωτερικό από το 1999 στους τομείς της κατασκευής ιστοσελίδων, e-shops, applications, creative design, branding, marketing και production.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξης και διεύρυνσης του πελατολογίου ζητείται συνεργάτης στο χώρο των πωλήσεων για την προώθηση των υπηρεσιών Κατασκευής Ιστοσελίδων, Digital Marketing, Creative & Design.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση λογαριασμών πελατών και εμπορικών συμφωνιών
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με υπάρχοντες και νέους πελάτες
  • Ανάπτυξη και διεύρυνση πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπαίδευση κατεύθυνσης Οικονομίας και Διοίκησης
  • Βασική γνώση των υπηρεσιών Web Development, Digital Marketing, Creative & Production
  • Διαπραγματευτική ικανότητα
  • Ικανότητα κατανόησης των αναγκών και επιθυμιών των πελατών
  • Άριστος προφορικός και γραπτός λόγος
  • Συνέπεια στην τήρηση προθεσμιών
  • Ικανότητα σύνταξης αναφορών απόδοσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε αντίστοιχη θέση, σε διαφημιστική εταιρία
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Πενθήμερη, 8ωρη εργασία, από απόσταση και σε χώρο εργασίας
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Παροχή ηλεκτρονικού εξοπλισμού
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών