Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/11/2018

Πωλητές καταστημάτων ειδών διατροφής (Ν. Ερυθραία)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες για τη στελέχωση φυσικού καταστήματος (Ν. Ερυθραία - Βόρεια Προάστια), που δραστηριοποιείτε στο χώρο λιανικού εμπορίου ειδών διατροφής.

Η θέση αφορά την πλήρη εξυπηρέτηση του πελάτη που ενδιαφέρεται για τα προϊόντα του καταστήματος.

Αρμοδιότητες της θέσης είναι, η ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος και η διατήρηση καταστήματος σε άριστη κατάσταση (καθαριότητα, διακόσμηση κτλ).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Ομαλή και σωστή λειτουργία του καταστήματος- διατήρηση καταστήματος σε άριστη κατάσταση (καθαριότητα, διακόσμηση κτλ).
  • Η άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες
  • Η αναπλήρωση, η τακτοποίηση και η παρουσίαση των προϊόντων
  • Η εξασφάλιση ότι οι χώροι του καταστήματος είναι καθαροί και προσεγμένοι
  • Η παραλαβή εμπορευμάτων και η οργάνωσή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστο επίπεδο εκπαίδευσης : Απολυτήριο Λυκείου
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, E-mail, Internet)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, εργατικότητα, επαγγελματισμός
  • Τήρηση διαδικασιών & χρονοδιαγραμμάτων, συνέπεια, άνεση σε εργασία υπό πίεση
  • Ευκολία στη συνεννόηση & την εκτέλεση οδηγιών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Θετικό στοιχείο είναι η όποια προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης