Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΟΛΙΧΝΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Προφίλ:
Η MAVIS εισάγει και διαθέτει κατ' αποκλειστικότητα στην Ελληνική και Κυπριακή αγορά premium brands καλύπτοντας τις σύγχρονες ανάγκες των επαγγελματιών. Μία ισχυρά αναπτυσσόμενη εισαγωγική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των μέσων ατομικής προστασίας, υλικών επισκευής, χημικών και εργαλείων για τους κλάδους του αυτοκινήτου, της δόμησης, της βιομηχανίας και τεχνικών έργων.

20 χρόνια εμπειρίας - 4 αποκλειστικές αντιπροσωπείες:
Meccanocar - Restagraf - Tornador -Neri

Απευθυνόμαστε σε πάσης φύσεως τεχνικά επαγγέλματα όπως:
Συνεργεία αυτοκινήτων, φορτηγών, λεωφορείων, μοτοσυκλετών, γεωργικών μηχανημάτων και σκαφών αναψυχής.
Επισκευαστές κτιριακών εγκαταστάσεων, τεχνικές εταιρείες, δημόσιους οργανισμούς και βιομηχανίες.
Υπηρεσίες καθαρισμού, πλυντήρια αυτοκινήτων και πρατήρια καυσίμων.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης εντός νομού Θεσσαλονίκης.
  • Αναζήτηση νέων δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Επίτευξη στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2-5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων σε παρεμφερείς εταιρείες με εφάμιλλα προϊόντα.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Εμπειρία τεχνικών γνώσεων στην επισκευή και συντήρηση μηχανοκίνητων οχημάτων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχου πωλήσεων.
  • Πλήρη απασχόληση.
  • Πλήρη ασφάλιση.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • iPad με app παραγγελιοληψίας διαθέτοντας απεριόριστο χρόνο ομιλίας και δεδομένων.

Το βασικότερο, ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης του υποψηφίου.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικά και θα απαντηθούν όσα πληρούν τα απαραίτητα προσόντα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.