Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
5/4/2024

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τα γραφεία της στα Διαβατά Θεσσαλονίκης:

Εξωτερικό Πωλητή

Κύριες αρμοδιότητες:

  1. Ανάπτυξη πελατολογίου
  2. Επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών ετήσιων στόχων
  3. Υπεύθυνος/η για την ορθή τήρηση της πιστωτικής πολιτικής
  4. Υπεύθυνος/η για την υλοποίηση του πλάνου των εμπορικών δράσεων στον γεωγραφικό τομέα ευθύνης του/ης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Επιθυμητή αντίστοιχη προϋπηρεσία
  • Δυνατότητα μετακινήσεων
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.