Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/02/2018

Προσωπικό καταστήματος Play Opap

Εστίαση

Πόλη ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To Play Opap στα Βριλήσσια, στο πλαίσιο στελέχωσης του, ζητά Προσωπικό Καταστήματος (νέες και νέοι, ηλικίας 21 ετών και άνω)

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Τήρηση των διαδικασιών λειτουργίας του καταστήματος.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών.
  • Ταμειακή διαχείριση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους).
  • Καλή γνώση και ευχέρεια στη χρήση της ελληνικής γλώσσας, ορθογραφίας, γραμματικής και στίξης.
  • Άρτια γνώση και εμπειρία σε Η/Υ (Επιθυμητό πτυχίο ECDL).
  • Απαραίτητη η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο.
  • Απαραίτητη η ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας, ομαδικότητας.

Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει ταχύτητα, ακρίβεια και ευγένεια με πρωταρχικό σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση του πελάτη.

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει εργασία μόνιμης και πλήρους απασχόλησης, ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα φιλικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.