Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία NORTHENERGY σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο ιδιώτη πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα Protergia, αναζητά εξωτερικό πωλητή-πωλήτρια για την προώθηση υπηρεσιών και προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου. Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή θέσης

  • Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή
  • Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών προγράμματος της Εταιρείας
  • Άμεση πώληση βάσει αναγκών καταναλωτή
  • Reporting

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Τηλεφωνική επικοινωνία 10.00-14.00 στο κινητό 6951408500.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Ασφάλιση
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Διάθεση αυτοκινήτου
  • Διαρκής εκπαίδευση στον χώρο του Marketing και των πωλήσεων
  • Εταιρικό κινητό