Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/6/2021

Trade Marketer

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Διαθέτεις εμπειρία σε τεχνικές μάρκετινγκ και προώθησης προιόντων; Γνωρίζεις καλά την αγορά και τους καταναλωτές και συμβάλεις στην αποτελεσματική ανάπτυξη; Είσαι επικοινωνιακός/ή, φιλόδοξος/η και επιθυμείς να γίνεις μέλος σε μια από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρείες καπνού;.

Εάν η απάντησή σου στις πιο πάνω ερωτήσεις είναι θετική, τότε η θέση Trade Marketer είναι για σένα!

Απαραίτητα Προσόντα

Τα καθήκοντα της θέσης του Trade Marketer είναι:
  • Εφαρμογή των εμπορικών ενεργειών που εξασφαλίζουν την προώθηση προϊόντων
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αντιπροσώπων και εμπόρων λιανικής
  • Διασφάλιση της διαθεσιμότητας του εμπορικού σήματος στα σημεία λιανικής
  • Δημιουργία στέρεων σχέσεων με υφιστάμενους και δυνητικούς πελάτες
  • Ενίσχυση της επωνυμίας της εταιρείας βάσει των οδηγιών εμπορευματοποίησης
  • Ανάλυση έρευνας αγοράς, καταναλωτή και μεριδίων

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για τη θέση του Trade Marketer θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ με κατεύθυνση Marketing/ Οικονομικά/ Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε συναφές αντικείμενο
  • Τουλάχιστον 2-4 έτη εργασιακή εμπειρία σε τομέα FMCG
  • Άπταιστη χρήση της Αγγλικής γλώσσας, η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση H/Y και προγραμμάτων MS Office
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Αναλυτικές ικανότητες σε εμπορικά και οικονομικά στοιχεία
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση του Trade Marketer τα παρακάτω:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαία Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, έξοδα κινήσεως
  • Εταιρικό κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Αν θέλεις το επόμενό σου βήμα να είναι σε θέση Trade Marketer, κάνε αίτηση τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Trade Marketer μπορείς να επικοινωνήσεις με την Tzina Vamvatsikou στο +30 2166001356 #marketingjob

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.