Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/1/2022

Οδηγός - Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η DATA & MEDIA Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, με εξειδίκευση στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της.

Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τις κεντρικές εγκαταστάσεις της στην περιοχή του Λαγκαδά:

                                                       Οδηγό - Υπάλληλο Αποθήκης (άντρας)

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Οδηγός μικρού οχήματος
  • Παραλαβή και παράδοση παραγγελιών
  • Συλλογή προϊόντων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Συσκευασία
  • Παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα προσμετρηθεί θετικά
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Κατά προτίμηση κάτοικος Δυτικής Θεσσαλονίκης
  • Συνέπεια στην εργασία
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Πλήρης εργασία
  • Μισθός 850 €
  • Δωρεάν μεταφορά από και προς την εταιρία από συγκεκριμένο σημείο συνάντησης
  • Σύγχρονο περιβάλλον

Για τη θέση εργασίας θα προτιμηθούν άτομα από Δυτική Θεσσαλονίκη
και την ευρύτερη περιοχή του Λαγκαδά Θεσσαλονίκης.