Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΑΓΝΗΣΙΑ | ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στο χώρο του χονδρικού εμπορίου τροφίμων με έδρα το Βόλο, στα πλαίσια της συνεχούς και δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να προσλάβει έμπειρο/έμπειρη Πωλητή / Πωλήτρια με έδρα το νομό Μαγνησίας.

Κύρια Καθήκοντα:
  • Καθημερινή επαφή με το υπάρχον πελατολόγιο
  • Εξυπηρέτηση πελατών, λήψη παραγγελιών, δειγματισμό και παρουσίαση προϊόντων, υποστήριξη μετά την πώληση και επικοινωνία με τους πελάτες
  • Αξιολόγηση και αξιοποίηση ευκαιριών στις περιοχές ευθύνης, με παράλληλο σχεδιασμό προτάσεων και ενεργειών για την επίτευξη των στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 3-5 χρόνια στις πωλήσεις
  • Προϋπηρεσία στον χώρο της  HORECA
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, εφαρμογών MS Office
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, ενεργητικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα, με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους
  • Δίπλωμα οδήγησης Β΄ κατηγορίας

Παροχές

Η Εταιρεία παρέχει:
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο - tablet
  • Προοπτικές εξέλιξης