Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/12/2020

Project Manager

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Έχεις εμπειρία στη δημιουργία, την οργάνωση και την υλοποίηση νέων Projects;

Σου αρέσει να οργανώνεις και να συντονίζεις τμήματα της εταιρείας με σκοπό την ανάπτυξη νέων καινοτόμων υπηρεσιών;

Αν σε χαρακτηρίζει η δημιουργικότητα και έχεις εμπειρία στην ανάπτυξη της αγοράς καθώς και στο Project Management, τότε η θέση του Project Manager, είναι για σένα.

Η Randstad, για λογαριασμό της ΖeniΘ, αναζητά το επόμενο στέλεχος.

Περιμένουμε την αίτηση σου!

Οι αρμοδιότητες της θέσης Project Manager, είναι οι εξής:

  • Πρόταση και παρουσιάση καινοτόμων ιδεών στη Διευθυντική ομάδα της ΖeniΘ
  • Πρόταση και παρουσίαση νέων λύσεων με σκοπό τη διαφοροποίηση από την αγορά
  • Ανάπτυξη της αγοράς μέσω νέων υπηρεσιών
  • Ανάπτυξη και ανάλυση Business Plan
  • End to end οργάνωση και εφαρμογή των Projects
  • Συντονισμό των τμημάτων της εταιρείας με σκοπό την υλοποίηση των Projects
  • Απόλυτο έλεγχο καθ'όλη τη διάρκεια υλοποίησης των Projects
  • Ανάλυση απόδοσης του έργου με τη χρήση κατάλληλων εργαλείων
  • Διαχείριση και ορθή κατανομή του budget υλοποίησης των Projects

    Απαραίτητα Προσόντα

    Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για τη θέση Project Manager θα πρέπει να έχει:
    • Τουλάχιστον 3 χρόνια προυπηρεσία σε θέση Πωλήσεων ή Project Management ή Marketing ή Διοίκησης
    • Εργασιακή εμπειρία στον κλάδο των Υπηρεσιών
    • Ακαδημαϊκό υπόβαθρο ιδανικά στα Οικονομικά ή/και στη Διοίκηση Επιχειρήσεων
    • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και εμπειρία σε παρουσιάσεις Έργων
    • Εμπειρία σε ανάλυση αγορών, business plans καθώς και διαχείριση budget
    • Άριστες γνώσεις εργαλείων MS Office (Power Point, Excel & Word)
    • Οργανωτικό χαρακτήρα και ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
    • Ευγενικό χαρακτηρά, αποφασιστικότητα και άνεση στη λήψη πρωτοβουλιών

    Παροχές

    Η ΖeniΘ  στον κατάλληλο υποψήφιο/α για τη θέση Project Manager προσφέρει:
    • Άριστες οικονομικές απολαβές
    • Οργανωμένο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
    • Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι
    • Επιπλέον οικονομικές παροχές
    • Ιδιωτικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
    • Ιδιωτικό συνταξιοδοτικό πρόγραμμα
    Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης Project Manager περιμένουμε το βιογραφικό και την αίτησή σου.

    Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση Project Manager μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 στο +30 2310 414731.

    Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.