Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2024

Πικαδόροι Ψυχόμενων Αποθηκών σε θερμοκρασίες συντήρησης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Hermes Harisiadis, που εδρεύει στον Πειραιά και έχει επιχειρηματική παρουσία πάνω από 47 έτη, κατέχει τη θέση ως μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες σε όλη τη Μεσόγειο στον κλάδο της τροφοδοσίας και προμήθειας τροφίμων καθώς και του εφοδιασμού σε βιομηχανικό ναυτιλιακό εξοπλισμό σε πλοία και σε χώρους μαζικής εστίασης, ξενοδοχεία. Παρέχει ολοκληρωμένες ψυχόμενες αποθηκευτικές υπηρεσίες.

Χρειάζεται να προσλάβει εργάτες - πικαδόρους σε ψυχόμενες αποθήκες.

Καθήκοντα
  • Προετοιμασία, συσκευασία και παλετοποίηση των παραγγελιών βάσει των διαδικασιών της εταιρείας.
  • Εφαρμογή και τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.
Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 6936094985 (Δευτέρα-Παρασκευή 09:00-17:00)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης αποθήκης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής με δυνατότητα αυτόνομης μετακίνησης.

Δεξιότητες:

  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και ακρίβεια.
  • Ικανότητα προσαρμογής σε δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης