Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/7/2021

Οδηγός ΙΧ

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΛΗΞΟΥΡΙ | ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το γραφείο εκ μέρους πελάτη με γραφείο ενοικιάσεων αυτοκινήτων στην Κεφαλονιά ζητάει άμεσα 4 υπαλλήλους οδηγούς ΙΧ με καλή γνώση αγγλικής γλώσσας για εργασία στην Κεφαλονιά μέχρι και το τέλος της φετινής σεζόν

Καθήκοντα: Επικοινωνία με τον πελάτη, ενημέρωση, συμβόλαια, παράδοση του αυτοκινήτου κ τακτική περιποίηση των αυτοκινήτων

Πλήρες ωράριο εργασίας, παροχές διαμονής

Παρακαλώ οι άμεσα διαθέσιμοι οδηγοί να στείλουν το βιογραφικό τους κ το δίπλωμα οδήγησης και θα προχωρήσουμε άμεσα στην διαδικασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση αγγλικής, προφορικά κ γραπτά
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Επικοινωνιακά παιδιά
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Υπευθυνότητα
  • Τακτική, καθαρή εμφάνιση
  • Πιστοποιητικό υγείας

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Αμοιβή με την ώρα και υπερωρίες αν εσείς το θέλετε, πολλά φιλοδωρήματα
  • Παρέχουμε διαμονή
  • Μπόνους παραγωγικότητας στο τέλος της σεζόν