Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Υπάλληλος Αποθήκης - Παραλαβών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μια από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρείες στο χώρο του pet αναζητά να καλύψει τη θέση του υπεύθυνου παραλαβών.

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος καθημερινών παραλαβών container με χρήση scanner, εκφόρτωση, ποιοτικός έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων στα ράφια της αποθήκης.
  • Υπεύθυνος διαχείρισης επιστροφών.
  • Συμμετοχή στις τακτικές απογραφές.

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-4 χρόνων σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης αποθήκης