Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/09/2021

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Angelopoulos Hair Company, αναζητά έναν Αποθηκάριο για την κάλυψη της θέσης στην αποθήκη του e-shop στo Νέο Ηράκλειο.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Διενέργεια Picking - Packing για παραγγελίες τροφοδοσίας τόσο των καταστημάτων λιανικής όσο και των πελατών του e-shop.
  • Ποιοτικό έλεγχο εμπορευμάτων πριν την αποστολή τους
  • Διαχείριση επιστροφών παραγγελιών e-shop και επιστροφών από τα καταστήματα λιανικής
  • Διενέργεια απογραφών εμπορευμάτων
  • Παραλαβή/παράδοση & φόρτωση εμπορευμάτων
  • Αναπλήρωση εμπορευμάτων αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αποθήκη τουλάχιστον 2-3 έτη
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, οργανωτικές ικανότητες, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πλήρης 5μερη απασχόληση
  • Πρωινό ωράριο εργασίας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Bonus