Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2021

Γραφίστρια - Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία καλλυντικών WABI Beauty αναζητεί γραφίστα για τη στελέχωση του τμήματος marketing της εταιρίας στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός μακετών και εντύπων προωθητικών ενεργειών
  • Σχεδιασμός συσκευασιών των προϊόντων της εταιρίας
  • Επεξεργασία φωτογραφιών
  • Δημιουργία εικαστικών για Social Media / e-shop / newsletter / digital campaigns
  • Συνεργασία και υποστήριξη των τμημάτων της εταιρίας με δημιουργικά υλικά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο γραφιστικής (ΙΕΚ-ΤΕΙ – Ιδιωτικής σχολής )
  • Άριστη γνώση Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / After Effects
  • Άριστη γνώση Η/Υ και διαχείρισης διαδικτύου
  • Ομαδικότητα, δημιουργικό πνεύμα, άνεση στην επικοινωνία

    Επιπλέον προσόντα που θα εκτιμηθούν
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο της ομορφιάς
  • Γνώσεις δημιουργίας & επεξεργασίας video
  • Γνώσεις φωτογραφίας

Παροχές

  • Oλοκληρωμένο πακέτο αποδοχών
  • Πλήρες ωράριο
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Απαραίτητα με το βιογραφικό σας, να μας αποστείλετε και Portfolio με πρόσφατα έργα.