Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Υπάλληλοι Αποθήκης / Pickers

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΦΑΝΤΟΥ | ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είμαστε η Εμπορική Εταιρεία Β. Παναγιωτάς ΑΕ. και δραστηριοποιούμαστε στη ΡΟΔΟ του Ν. Δωδεκανήσων με Super Market, Cash & Carry και Κεντρική Αποθήκη με Δίκτυο Διανομής. Μέλος του Ελληνικού Όμιλου Αλυσίδων Super Market ΕΛΟΜΑΣ, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης μας αναζητούμε:

Υπαλλήλους Αποθήκης / Pickers
Για μόνιμη απασχόληση

Ο κατάλληλος Υποψήφιος θα έχει την ευθύνη για τη σωστή και απρόσκοπτη λειτουργία των παραλαβών, της αποθήκευσης αλλά και της διανομής των προϊόντων μας στο νησί της Ρόδου.

Με ικανότητα να διασφαλίσει την επίτευξη των στόχων παραγωγικότητας αλλά και την ομαλή και συνεπή τήρηση όλων των διαδικασιών της αποθήκης.

Ως Αποθηκάριος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Φόρτωση και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Εκτέλεση παραγγελιών με χρήση scanner.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης.
  • Βοηθητικές εργασίες με χρήση παλετοφόρου.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση θα πρέπει να διαθέτει:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρού έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών.
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή η κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος.
  • Δυνατότητα εργασίας σε συνθήκες χαμηλών θερμοκρασιών (ψύξη, κατάψυξη).
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές – Bonus.
  • Ένα δυναμικό αλλά δίκαιο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης και Εκπαίδευση.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια αναπτυσσόμενη και δυναμική ελληνική επιχείρηση.
Εκδήλωση Ενδιαφέροντος:
Παρακαλούμε στείλετε το Βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας και τη θέση εργασίας (υπάλληλος αποθήκης) ή περάστε από τα καταστήματα μας για να συμπληρώσετε μία αίτηση εργασίας.