Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/4/2024

Πωλητές / Πωλήτριες (M. Cosmos)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη MEDITERRANEAN COSMOS | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία DOCA ενδιαφέρεται να ενισχυθεί με έμπειρους πωλητές-πωλήτριες για πλήρη απασχόληση στο κατάστημά της στο DOCA MEDITERRANEAN COSMOS (11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης Νεων Μουδανιών).

Αρμοδιότητες :
  • Ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Σωστή παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων (οργάνωση αποθήκης)
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωση τους, έγκαιρη και αποτελεσματική παραγγελιοληψία
  • Διατήρηση τάξης και καθαριότητας ,του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στις πωλήσεις ειδών τσάντας, ένδυσης και υπόδησης
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Δεξιότητες :

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.