Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/08/2021

Εποχικός Οδηγός Γ' κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία με δραστηριότητα την εμπορία και κατασκευή προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Εποχικό Οδηγό, με προοπτικές μόνιμης απασχόλησης.

H παρούσα θέση αφορά εργασία στο τμήμα Logistics της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διανομή των προϊόντων της εταιρείας στα σημεία πώλησης εντός νομού
  • Ανατροφοδότηση των αποθηκών της εταιρείας
  • Διασφάλιση της καλής κατάστασης του οχήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δίπλωμα οδήγησης Γ’ κατηγορίας και κάτοχος ΠΕΙ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-3 ετών
  • Συνέπεια και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία