Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Στέλεχος Διοίκησης

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρία μας, εξειδικευμένη στην εισαγωγή και διάθεση ηχητικών συστημάτων και προϊόντων τεχνολογίας, αναζητά ένα δυναμικό και έμπειρο στέλεχος διοίκησης για να ενισχύσει την ομάδα μας. Αναζητούμε έναν επαγγελματία με πάθος για την τεχνολογία και τον χώρο του ήχου, ο οποίος θα έχει την ικανότητα να οργανώνει και να διαχειρίζεται τις δραστηριότητες της εταιρίας μας, ενώ θα επιδιώκει την αύξηση των πωλήσεων και την ανάπτυξη των επιχειρηματικών μας στόχων.

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Σχεδιασμός, υλοποίηση και εφαρμογή στρατηγικών πωλήσεων και μάρκετινγκ για την προώθηση των προϊόντων μας
  • Διαχείριση και ανάπτυξη των ιστοσελίδων της εταιρίας
  • Διαχείριση των λογιστικών, οικονομικών και διοικητικών δραστηριοτήτων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη συνεργασιών με προμηθευτές και συνεργάτες
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και ανάλυση ανταγωνιστικού περιβάλλοντος
  • Συνεργασία με όλα τα τμήματα της εταιρίας για την επίτευξη στόχων
  • Επίβλεψη της λειτουργίας των αποθηκών και της διανομής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε διοικητικές θέσεις, προτιμότερα σε εισαγωγικές εταιρίες ή σε σχετικούς τομείς
  • Άριστες δεξιότητες οργάνωσης, διοίκησης και ηγεσίας
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Καλή κατανόηση του αγοραστικού τομέα στον χώρο των ηχητικών συστημάτων και της τεχνολογίας
  • Πτυχίο Διοίκησης ή σχετικό πεδίο
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση συστημάτων πληροφορικής (Λογισμικό Ms Windows, Ms Office)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και επιβράβευσης
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης στην εταιρία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.