Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/9/2021

Πωλητής / Πωλήτρια B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ

Η εταιρεία φυσικών προϊόντων KIRPITSAS INGREDIENTS ζητά Προϊστάμενο Πωλήσεων με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ Σερρών.

Αρμοδιότητες:
  • Συμμετέχει ενεργά στο σχεδιασμό της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας με στόχο την άνοδο των πωλήσεων και την αύξηση του μεριδίου αγοράς.
  • Εξασφαλίζει και διατηρεί ισχυρές και μακροχρόνιες σχέσεις με τους πελάτες.
  • Διαχειρίζεται προσωπικά και διοργανώνει τακτικές συναντήσεις με τους μεγάλους πελάτες με σκοπό την υλοποίηση ή διατήρηση σημαντικών εμπορικών συμφωνιών.
  • Παρακολουθεί τον ανταγωνισμό και αξιολογεί τις τάσεις της αγοράς.
  • Συμμετέχει σε εκδηλώσεις, συνέδρια και εμπορικές εκθέσεις με στόχο την προβολή της εταιρίας και την προσέγγιση νέων πελατών.
  • Διαρκής και εύρυθμη συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας. Τακτική συμμετοχή στις δραστηριότητες marketing.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση αγγλικών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Διάθεση για γνώση και εργασία
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Επαγγελματισμός και επικοινωνιακός χαρακτήρας

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών