Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2023

Χειριστής Μηχανής Συσκευασίας (Μάνδρα Αττικής)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό της Johnson & Johnson, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Χειριστή Μηχανής Συσκευασίας.

Ημέρες Απασχόλησης : 5νθήμερη Εργασία, Δευτέρα έως Κυριακή
Ωράριο Απασχόλησης: 8ωρη απασχόληση με κυλιόμενο πρόγραμμα, 06:00-14:00, 14:00-22:00 και 22:00-06:00
Τόπος Απασχόλησης: Μάνδρα Αττικής

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Χειρισμός, επίβλεψη, αλλαγές και ρύθμιση των μηχανών συσκευασίας
  • Βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας μέσα από διαρκείς βελτιώσεις της απόδοσης των μηχανών συσκευασίας
  • Διατήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας του εργοστασίου
  • Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Επικοινωνία και συνεργασία με τα τμήματα παραγωγής/αποστολών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ με ειδικότητα Μηχανολόγου/Ηλεκτρολόγου μηχανικού, Αυτοματισμού ή Τεχνολόγου τροφίμων
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα (επιθυμητή)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή)
  • Κάτοχος Ι.Χ
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Ταχύτητα, αντίληψη και οξυδέρκεια
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Απολαβές / Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με την προϋπηρεσία
  • Επίδομα βραδινής και ανθυγιεινής εργασίας, παροχές σίτισης κτλ.
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας