Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/8/2019

Πωλητές / Πωλήτριες λιανικής αθλητικών ειδών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ, ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες λιανικής αθλητικών ειδών για τα καταστήματα στο κέντρο της Αθήνας και στην Γλυφάδα.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
Θα έχει την ευθύνη τόσο της εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος όσο και της καθημερινής λειτουργίας του.

Πιο συγκεκριμένα:
• Συμβάλλει στον σωστό τρόπο λειτουργίας του καταστήματος
• Εξυπηρετεί και συμβουλεύει τους πελάτες του καταστήματος
• Προτείνει κατάλληλες λύσεις ανάλογα με το προφίλ του πελάτη
• Ελέγχει τη διαθεσιμότητα, την παραγγελία, την παραλαβή των προϊόντων
• Αναπτύσσει και διατηρεί σχέσεις εμπιστοσύνης με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο την ένδυσης
• Καλή γνώση αγγλικών
• Γνώση χειρισμού Η/Υ
• Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα
• Δέσμευση για το αποτέλεσμα, επιχειρηματική αντίληψη
• Ομαδικότητα και ευελιξία
• Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση στην επικοινωνία
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

• Ανταγωνιστικές σταθερές μηνιαίες αποδοχές και πρόσθετες παροχές
• Πρόσληψη αορίστου χρόνου