Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/04/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΙΛΙΟΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η επιχείρησή μας Magklaras Bath & Floor που δραστηριοποιείται στον χώρο της εμπορίας πλακιδίων και ειδών υγιεινής αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης πλήρους απασχόλησης για τις αποθήκες μας που βρίσκονται στο Ίλιον Αττικής.

Αρμοδιότητες Θέσης

  • Προετοιμασία παραγγελιών - φόρτωση, εκφόρτωση
  • Παραλαβή αποθήκευση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Παραδόσεις εμπορευμάτων σε πελάτες

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας στα τηλέφωνα: 210 5011464, 6979155620.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και οργανωτικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση χειρισμού κλαρκ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Φιλικό περιβάλλον όπου προάγεται η ομαδικότητα και ο αλληλοσεβασμός.
  • Δυνατότητες εξέλιξης