Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2022

Υπάλληλοι Απογραφής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΛΗ Η ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Η Trenkwalder Hellas, μεγάλη πολυεθνική, αναζητά :

Καταμετρητές / Απογραφείς

Αρμοδιότητες της θέσης αποτελούν:

-Καταμέτρηση των προϊόντων του πελάτη
-Συμμόρφωση με τις διαδικασίες, που αφορούν την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών και την ασφάλεια της πληροφορίας
-Κατάλληλη χρήση του εξοπλισμού και των μέσων, που απαιτούνται για την εκτέλεση της εργασίας του
-Ενημέρωση υπευθύνου σε περίπτωση εντοπισμού προβλήματος/διορθωτικών ενεργειών
-Η θέση απαιτεί δεξιότητες στην οργάνωση, εχεμύθεια και ομαδικότητα.

Απαραίτητα Προσόντα

• Ιδανικά  Πτυχίο Λογιστικής ΤΕΙ/ΙΕΚ ή ισοδύναμο.
• Πολύ καλή γνώση των εφαρμογών EXCEL, WORD και OUTLOOK.
• Γνώση της Εμπορικής – Λογιστικής εφαρμογής GALAXY ΕRP αποτελεί
επιπλέον προσόν.

  • Ευελιξία ωραρίου
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα

Παροχές

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.
Με την αποστολή του βιογραφικού γίνεται αποδοχή στην λήψη e-mail & sms για νέες θέσεις εργασίας και θέματα σχετικά που αφορούν την εργασία στην ευρωπαϊκή ένωση.