Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/3/2024

Υπεύθυνος Website - B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΣΥΜΜΑΧΙΚΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ( ΒΙ.ΠΑ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ) | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στην χονδρική πώληση και έχει έδρα το ΒΙ.ΠΑ. Ωραιοκάστρου.

Στα πλαίσια της ανάπτυξης της, αναζητά υπάλληλο για να αναλάβει τη θέση του Υπεύθυνου E-Shop – B2B.

Κύρια Καθήκοντα

  • Διαχείριση τηλεφωνικών & ηλεκτρονικών παραγγελιών
  • Τιμολόγηση
  • Η καθημερινή διαχείριση και ενημέρωση του κωδικολογίου και των κατηγοριών στο site
  • Δημιουργία banners/ γραφιστικών για τις απαιτήσεις του E-shop-B2B
  • Έρευνα & σχεδιασμός στόχων της online παρουσίας μας
  • Παρακολούθηση τιμών
  • Σχεδιασμό ενεργειών προώθησης και προβολής των προϊόντων
  • Αποστολή newsletter
  • Συνεργασία με προγραμματιστές για επίλυση θεμάτων του ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Συνεργασία με Αποθήκη για διαθεσιμότητα, αποστολές, επιστροφές προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον τομέα του e-Commerce / digital marketing/ διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Άριστος χειρισμός MS Office (Word, Power Point, βασικές γνώσεις Excel)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Επικοινωνιακές αρετές και ομαδικότητα/ Συνέπεια
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία (θα εκτιμηθεί)
  • Πτυχίο Πληροφορικής (θα εκτιμηθεί)

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Εκπαίδευση και πλήρης ενημέρωση αρμοδιοτήτων
  • Σταθερός μισθός
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης