Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2022

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών (κάτοχος δικύκλου)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AVATAX AE ζητά υπάλληλο εξωτερικών εργασιών κάτοχο δικύκλου για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα & υπευθυνότητες:

  • Αναλαμβάνει την διεκπεραίωση εργασιών σε δημόσιες υπηρεσίες (Υπουργεία, Δ.Ο.Υ. κλπ)
  • Εκτελεί εξωτερικές εργασίες της εταιρίας (πελάτες, διακίνηση εγγράφων,που σχετίζονται με το Λογιστήριο και τις ανάγκες της Διοίκησης.)
  • Υποστήριξη των αναγκών του λογιστηρίου κατά τις ώρες που θα βρίσκεται εντός γραφείου (δεν απαιτούνται λογιστικές γνώσεις)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος δίκυκλου οχήματος (μηχανή/μηχανάκι)
  • Ικανότητες διαχείρισης χρόνου
  • Συνέπεια και Υπευθυνότητα
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Excel και Word

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Έξοδα κίνησης
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης