Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Σύμβουλος Είσπραξης Προσωρινής Καθυστέρησης

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός/ή και ευέλικτος/η με εμπειρία στον τραπεζικό κλάδο; Θέλεις να εργαστείς σε πολυεθνική εταιρία ως σύμβουλος είσπραξης προσωρινής καθυστέρησης αποκτώντας την κατάλληλη εμπειρία αλλά και μαθαίνοντας καινοτόμες πρακτικές στον χώρο των ληξιπρόθεσμων οφειλών; Αν θέλεις να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου πορεία ή να εξελιχθείς στον κλάδο των τραπεζοοικονομικών ως σύμβουλος είσπραξης προσωρινής καθυστέρησης, κανε την αίτηση σου τώρα!

Ως σύμβουλος είσπραξης προσωρινής καθυστέρησης θα έχεις τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • τηλεφωνική ενημέρωση προσωρινών καθυστερήσεων συγκεκριμένου πελατολογίου
  • επιβεβαίωση είσπραξης ποσών καθυστερήσεων εντός των κατάλληλων προθεσμιών
  • διαπραγμάτευση ποσών και τρόπων πληρωμής καθυστερήσεων τραπεζικών προιοντων
  • καταχώρηση δεδομένων και πληροφοριών σε σύγχρονα τεχνολογικά συστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Για τη θέση του/της συμβούλου είσπραξης προσωρινής καθυστέρησης χρειάζεται να διαθέτεις:
  • πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • εξοικείωση με τεχνολογικά συστήματα και πλατφόρμες
  • προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις εργασίας διαχείρισης καθυστερήσεων

Παροχές

Η πολυεθνική εταιρεία για τη θέση του/της συμβούλου είσπραξης προσωρινής καθυστέρησης προσφέρει:

  • ένα σύγχρονο πολυεθνικό εργασιακό περιβάλλον
  • ανταγωνιστικές μισθολογικές αποδοχές
  • bonus επιβράβευσης αναλογικά της παραγωγικότητας
  • σύγχρονες διεθνείς πρακτικές και τεχνικές διαχείρισης καθυστερήσεων
  • εύκολη πρόσβαση μέσω ΜΜΜ
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της συμβούλου είσπραξης προσωρινής καθυστέρησης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου.

Για πληροφορίες κάλεσε στο 6952381381 και ζήτησε την Tσοτάκη Κατερίνα.

#clientservicesgr

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.