Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Β2Β Sales Representative (Μαγνησία)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΟΛΟΣ | ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας στο χώρο του ζύθου και των ποτών , αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

B2B Sales Representative
(Μαγνησία)

Περιγραφή Θέσης:
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου HORECA & μικρής λιανικής
  • Προγραμματισμός επισκέψεων σε υπάρχοντες πελάτες
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Διαπραγμάτευση & αύξηση των προϊόντων ευθύνης στα σημεία
  • Ανάπτυξη μακροπρόθεσμων συνεργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ
  • 1-2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε Β2Β ή filed promotion (επιθυμητό)
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα, συνεργασία, διαχείριση ανθρώπων
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός & διάθεση για εργασία
  • Αίσθημα ευθύνης, πρωτοβουλία & οργάνωση
  • Ευελιξία σε μετακινήσεις

Παροχές

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό όχημα, εταιρικό κινητό, έξοδα κίνησης, σύστημα bonus