Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/6/2020

Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις εργαστεί ως Εργάτης/Εργάτρια Συσκευασίας σε βιομηχανικό περιβάλλον;

Σε ενδιαφέρει η εποχική εργασία στο τμήμα Παραγωγής και Συσκευασίας σε μία πολυεθνική εταιρεία;

Αν ναι, κάνε ηλεκτρονικά την αίτηση σου και θα σε καλέσουμε άμεσα.

Οι Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες:
  • Συσκευασία προϊόντων
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τμήμα Παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Οι Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας θα πρέπει να διαθέτουν:
  • Δυνατότητα για εποχιακή απασχόληση
  • Διαθεσιμότητα για εργασία στην δυτική Θεσσαλονίκη
  • Μεταφορικό μέσο
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας, επιθυμητή
  • Διάθεση για εργασία
  • Ταχύτητα και οργανωτικότητα
  • Δυνατότητα για πλήρη πρωινή απασχόληση

Παροχές

Στους Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας η Βιομηχανία προσφέρει τα εξής:
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Οργανωμένο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αν σε ενδιαφέρει η θέση Εργάτες/Εργάτριες Συσκευασίας κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες και αφού έχεις κάνει την αίτησή σου, μπορείς να τηλεφωνήσεις στο +30 2310414732 και να ζητήσεις την Έλενα Βασιλείου.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.