Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/02/2023

Σερβιτόρος σε εστιατόριο - Beach bar πολυτελούς Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΡΓΑ

Το Ξενοδοχείο Valtos Beach hotel 4* στη Πάργα επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2023 (1 Μαΐου – 16 Οκτωβρίου) Σερβιτόρους για το εστιατόριο και το Beach Bar.

Το «Akti» Bar & Restaurant είναι μία από τις δημοφιλέστερες επιλογές των πελατών της ευρύτερης περιοχής και έχει κερδίσει περήφανα μια θέση ανάμεσα στα 10 καλύτερα εστιατόρια της Ηπείρου στην Ελλάδα.

Για το Valtos Beach hotel, ιδανικός υποψήφιος είναι εκείνος που έχει πάθος γι' αυτό που κάνει, αγαπά το χώρο της εστίασης & των ξενοδοχείων και είναι πρόθυμος να μετατρέψει την επίσκεψη στον χώρο μας σε μια μοναδική εμπειρία για τον επισκέπτη.

Αν επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα ξενοδοχείο με υψηλές προδιαγραφές και παροχές, τότε το Valtos Beach hotel αποτελεί ιδανική επιλογή.

Αν έχετε πάθος για τη δουλειά σας και ενδιαφέρεστε για τον κλάδο των πολυτελών ξενοδοχείων, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε.

Περιγραφή θέσης:

  • Σερβίρισμα πελατών.
  • Στρώσιμο-Μάζεμα σάλας.
  • Καλείστε να προσφέρετε την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους πελάτες.
Τηλέφωνο επικοινωνίας:
6974195902

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση Αγγλικών.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (μη απαραίτητο).
  • Πνεύμα συνεργασίας.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πάθος & όρεξη για δουλειά.

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση & κατάρτιση.
  • Προοπτικές εξέλιξης και μελλοντικής συνεργασίας.
  • Διαμονή στο ξενοδοχείο.
  • Σίτιση στο ξενοδοχείο.
  • Πλήρης ασφάλιση.
  • Ανταγωνιστικός και διαπραγματεύσιμος μισθός ανάλογα με την προϋπηρεσία και το ωράριο καθενός.