Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/4/2024

Σερβιτόροι Α' - Β'

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΜΠΕΛΑΣ | ΠΑΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To ξενοδοχείο 5* Parocks Luxury Hotel & Spa, το οποίο δραστηριοποιείται στην Πάρο, ζητά προσωπικό για να καλύψει τις θέσεις στο εστιατορίου και pool bar της τουριστικής περιόδου 2024.

Καθήκοντα:
  • Δυνατότητα περιγραφής, τιμοκαταλόγου και διαδικασίες προετοιμασίας του μενού
  • Κλίμα θετικής και ομαδικής εργασίας
  • Παρακολούθηση προόδου της εκτέλεσης της παραγγελίας προς την κουζίνα και βεβαιώνεται ότι οι παραγγελίες εκτελούνται με τον σωστό χρόνο
  • Διατήρηση όλων των επισιτιστικών τμημάτων σε καθαρό και τακτοποιημένο επίπεδο σύμφωνα με τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία αντίστοιχης θέσης σε ξενοδοχείο 5*
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
  • Γνώση ξενοδοχειακών συστημάτων POS
  • Ευγένεια και ευχάριστη προσιτή προσωπικότητα
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές απολαβές, πλήρης ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή 3 γευμάτων
  • Ευέλικτα ωράρια