Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/11/2020

Υπεύθυνος Αποθήκης - Οδηγός (δίπλωμα Γ' κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη Εξαγωγική Βιομηχανική Εταιρεία, Παραγωγής Μεταλλικών Εξαρτημάτων, με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας, ζητά Υπεύθυνο Αποθήκης - Οδηγό, για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

Εργασίες αποθήκης:

  • Οργάνωση αποθήκης, έλεγχος-απογραφή αποθεμάτων
  • Παραλαβή-αποθήκευση-εσωτερική διακίνηση Α’ υλών & αναλωσίμων
  • Προετοιμασία-συσκευασία-αποθήκευση ετοίμων προϊόντων
  • Παραδόσεις-παραλαβές εντός Αττικής (1-2 δρομολόγια/εβδομάδα)

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής προσόντα και χαρακτηριστικά :
  • Επαγγελματικό δίπλωμα Γ’ κατηγορίας & άδεια ΠΕΙ.
  • Γνώση χειρισμού περονοφόρου οχήματος (κλαρκ).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών ως προς τα καθήκοντα του οδηγού.
  • Απολυτήριο λυκείου.
  • Ικανότητες συνεργασίας & επικοινωνίας .
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και προγραμματισμού εργασιών.
  • Επαγγελματισμός & συνέπεια.
Θα εκτιμηθούν:
  • Γνώση χειρισμού γερανού & γερανογέφυρας.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ & εμπειρία σε συστήματα ERP.

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρες πακέτο ασφάλισης
  • Προοπτικές εξέλιξης