Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/11/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης με γνώσεις Λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εμπορική εταιρεία με έδρα στα Νέα Μουδανιά ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α ως Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης με γνώσεις Λογιστικής.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Παραγγελιοληψία
  • Τιμολόγηση
  • Συμφωνία υπολοίπων προμηθευτών-πελατών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Επαφές με πελάτες εξωτερικού
Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης με προοπτική επέκτασης σε πλήρους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση και γνώση βασικών αρχών Λογιστικής
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστος χειρισμό Η/Υ
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και θετική διάθεση εργασίας
  • Επαγγελματική νοοτροπία

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης