Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2021

Εργάτες Παραγωγής – Βιομηχανία Δομικών Υλικών

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΣΙΝΔΟΣ) | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανία δομικών υλικών, αναζητά Εργάτες Παραγωγής για τη Δυτική Θεσσαλονίκη (Σίνδος).

Καθήκοντα θέσης :

  • Χειρισμός μηχανής παραγωγής σε τρία πόστα (γεμιστικό, παλετάρισμα, control panel)
  • Χειρισμός παλετοφόρου στο πόστο του παλεταρίσματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Οδήγησης (Υποχρεωτικό)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (Υποχρεωτικό)
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Διάθεση για εργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (τρεις βάρδιες)

Παροχές

  • Σύμβαση Αορίστου χρόνου
  • Βασικός Μισθός
  • Πενθήμερη 8ωρη εργασία ΔΕΥ-ΠΑΡ (κυλιόμενο πρόγραμμα)
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Επιπρόσθετη Ομαδική Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον