Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/02/2024

Πωλητής B2B | Αττική

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η HELL GREECE LTD, εταιρεία που δραστηριοποιείται στο Εμπόριο ενεργειακών ποτών, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων στον τομέα των πωλήσεων της, αναζητά ΠΩΛΗΤΗ για την περιοχή της Αττικής

Αρμοδιότητες
  • Μέριμνα για τη συνεχή ύπαρξη προϊόντων στα ράφια των καταστημάτων
  • Ανανέωση προϊόντων στα προκαθορισμένα σημεία
  • Υλοποίηση πλάνων προωθητικών ενεργειών και προβολής προϊόντων στο ράφι
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και προτάσεις βελτίωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου, επιθυμητή τριτοβάθμια εκπαίδευση
  • Επαγγελματική εμπειρία 1-3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και νέων τεχνολογιών
  • Γνώση Αγγλικών επιθυμητή
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες

Ικανότητες

  • Προσήλωση στους στόχους και στο αποτέλεσμα
  • Ενεργητικότητα
  • Δυνατότητα μετακινήσεων

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • BONUS επί των πωλήσεων