Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/07/2021

Υπεύθυνος Βάρδιας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Κονσερβοποιία Βορείου Αιγαίου αναζητά Υπεύθυνο Βάρδιας στις εγκαταστάσεις της στο Κιλκίς:

Περιγραφή Θέσης:
  • Διαχείριση της λειτουργίας και του προσωπικού της βάρδιας
  • Παραγωγή προγραμμάτων και παρακολούθηση των ωραρίων των εργαζομένων
  • Ανάθεση γενικών και καθημερινών καθηκόντων
  • Παραγωγή προγραμμάτων των εργαζομένων
  • Επίβλεψη των εργαζομένων με στόχο την τήρηση της ποιότητας των προϊόντων
  • Επίβλεψη για την καλή λειτουργία του μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Εξασφάλιση της τήρησης όλων των προφυλάξεων ασφαλείας και προτύπων ποιότητας
  • Ενημέρωση του Διευθυντή Παραγωγής σε περίπτωση αποκλίσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ επιθυμητού υποψηφίου:
  • Πτυχίο τεχνολόγου τροφίμων / Γεωπονικού πανεπιστημίου Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων/ Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης
  • Καλές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυναμική προσωπικότητα, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα ανταπόκρισης σε συνθήκες πίεσης χρόνου
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Επιβράβευση αποδοτικότητας
  • Ατομική ασφάλιση