Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/4/2024

Πωλητής / Πωλήτρια B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Sophie s lemonade ζητά εξωτερικό πωλητή B2B για την περιοχή της Αττικής.

Δεν απαιτείται προϋπηρεσία αλλά διάθεση εκμάθησης.

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση των προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή του Νομου Αττικής
  • Προετοιμασία προσφορών, διαχείριση παραγγελιών, δειγματισμός, παρουσίαση προϊόντων, υποστήριξη μετά την πώληση
  • Διανομή εμπορευμάτων
  • Ανάπτυξη και διαχείριση προωθητικών ενεργειών σε πελάτες χονδρικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Επαρκής γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα επισκέψεων εντός όλου του Νομού Αττικής
  • Δίπλωμα οδήγησης IX
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Επιθυμητή η κατοχη δικύκλου
  • Θα προσμετρηθει θετικά προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις χονδρικής κατά προτίμηση σε αντίστοιχο τομέα

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση / ασφάλιση
  • Ευχαριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σταθερός μισθός και bonus
  • Ευέλικτο ωράριο