Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Σερβιτόροι - Barista

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το Ξενοδοχείο 4* Adama Boutique στη Μύκονο αναζητά Σερβιτόρο - Barista για πλήρη απασχόληση για τη σεζόν 2024.

Αρμοδιότητες:

  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Παραγγελιοληψία και σερβίρισμα επισκεπτών
  • Διατήρηση καθαριότητας του περιβάλλοντος εργασίας
  • Προετοιμασία του bar και εστιατορίου
  • Ορθή εκτέλεση συναλλαγών
  • Ανεφοδιασμός μπαρ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσωπικοτητα που αγαπαει την καθαριοτητα και την οργανωση στον χωρο εργασιας του
  • Προυπηρεσία στο σέρβις και στην παρασκευή καφέ & cocktails
  • Ικανοτητα απομνημονευσης των μενου και προτροπη πιατων σε τυχον αλλεργιες πελατων
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης
  • Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή σε δικλινο δωματιο
  • Διατροφή
Αν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας στείλτε μας το βιογραφικό σας με πρόσφατη φωτογραφία και τυχόν διαθέσιμες συστατικές επιστολές.