Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/4/2021

Warehouse Officer / Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία παραγωγής και εμπορίας ενδυμάτων επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο στην Aποθήκη.

Αρμοδιότητες :

  • Οργάνωση και διαχείριση των υπηρεσιών logistics. (παραλαβή/ έλεγχος/αποθήκευση/διανομή/επιστροφές κτλ όλων των εμπορευμάτων ,υλικών και Α, Β υλών)
  • Picking παραγγελιών Χονδρικής, Λιανικής & eShop
  • Τιμολόγηση, Οργάνωση Αποθήκης, Έκδοση ανάλογων παραστατικών (Έλεγχος τιμολογίων και έκδοση χρεωστικών / πιστωτικών)
  • Καταχώρηση αγορών και τιμολογίων παροχής
  • Εκτυπώσεις για barcode / care label/ box label & έλεγχος αυτών.
  • Απογραφή προϊόντων, υφασμάτων, υλικών, Α-Β υλών και παραλαβές τους.
  • Συντονισμός εργασιών, τήρηση χρονοδιαγράμματος, διεκπεραίωσης όλων των εργασιών
  • Reporting στον Υπ. Παραγωγής & Εμπορικό Διευθυντή
  • Πρόβλεψη και αγορά αναγκών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση Windows MS Office/ ERP (soft1) και καλή γνώση αγγλικών
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα, αντίληψη και μεθοδικότητα, time management

Παροχές

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών