Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων B2B - HORECA

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία DRAGON CLEAN LTD, ( Πρέβεζα, Θεσσαλονίκη, Ιωάννινα, Λευκάδα, Πάτρα, Ναύπακτο ) διαθέτει σύγχρονες εγκαταστάσεις και σύγχρονα συστήματα οργάνωσης / πληροφόρησης, εφαρμόζει σύγχρονες τεχνολογίες και μεθοδολογίες.
Είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη Βιομηχανική & Εμπορική Εταιρία με έδρα την Φιλιππιάδα και αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων B2B- HORECA για την ευρύτερη περιοχή της Ηπείρου.

Αρμοδιότητες (ενδεικτικά) :
  • Διενεργεί έρευνα αγοράς ανά περιοχή για αναζήτηση και αξιολόγηση δυνητικού πελατολογίου.
  • Αναπτύσσει το υφιστάμενο και νέο πελατολόγιο.
  • Εφαρμόζει τις καθορισμένες τεχνικές πωλήσεων, δημοσίων σχέσεων και διαπραγματεύσεων με πελάτες.
  • Παρέχει συνεχώς συμβουλές στους πελάτες. Παρακολουθεί την πορεία των πωλήσεων των προϊόντων και των εισπράξεων των πελατών του.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β
  • Ικανότητα εργασίας με στόχους
  • Πειστικότητα και ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ευχέρεια μετακινήσεων

Παροχές

  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας