Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Εξωτερικός Πωλητής - Πωλήτρια

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Έχεις εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων και γνωρίζεις την Χαλκιδική; Στην ΚΑΠΠΑ Spirits Coffee & more αναπτύσσουμε, εμπορευόμαστε και διακινούμε τα πιο δυνατά brands της αγοράς έχοντας ως κύρια δραστηριότητα την εμπορία και διακίνηση οίνων, ποτών και καφέ. Τα τελευταία 20 χρόνια η οικογένεια Κάππα κατέχει ηγετική θέση στην τοπική αγορά της Αμμουλιανής, όπου και εδρεύει, και βρίσκεται ανάμεσα στις πιο δυναμικές επιχειρήσεις της περιοχής. Ταυτόχρονα στοχεύουμε στην ανάπτυξη μας στο δεύτερο και στο τρίτο πόδι της Χαλκιδικής, προωθώντας τις υπηρεσίες μας και τα νέα προϊόντα μας στο ήδη υπάρχων πελατολόγιο αλλά και στην εύρεση νέου αγοραστικού κοινού.

Είδος Απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση

Αρμοδιότητες Θέσης :

  • Διατήρηση και ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου στο νησί της Αμμουλιανής και στο δεύτερο & τρίτο πόδι της Χαλκιδικής.
  • Εύρεση νέων πελατών στο δεύτερο και τρίτο πόδι της Χαλκιδικής.
  • Προώθηση και ανάπτυξη των νέων προϊόντων της εταιρείας.
  • Επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων της Εταιρείας.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς και του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση στην περιοχή της Χαλκιδικής.
  • Δυναμική, ευχάριστη και φιλόδοξη προσωπικότητα.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, παρουσίασης και διαπραγμάτευσης.
  • Καλή γνώση εφαρμογών MS office (Εxcel, Word, PowerPoint, Outlook).
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα (λογιστήριο, αποθήκη ) με στόχο την καλύτερη δυνατή και άμεση εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρείας.

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο παροχών.
  • Κινητό τηλέφωνο.
  • Αυτοκίνητο.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που προωθεί την ατομική πρωτοβουλία και την προσωπική ανάπτυξη.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.