Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2016

Υπάλληλοι Καταστημάτων Τεχνολογίας (Σέρρες) (κωδ. θέσης: 722/65303) (Σύμβαση Ορισμένου Χρόνου)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στο χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την παράδοση των φοιτητικών ταυτοτήτων (πάσο) στους νεοεισαχθέντες φοιτητές στα συνεργαζόμενα καταστήματα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι Λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ

·      Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, όχι απαραίτητη

·      Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Βασική γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Σταθερό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας