Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/9/2016

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓΡΙΝΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line & Trade Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για :

                                                                           ΑΓΡΙΝΙΟ

                                                       ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει την αποτελεσματική προώθηση και πώληση  προϊόντων και την εφαρμογή εμπορικής πολιτικής  , γνωστής καπνοβιομηχανίας , σε σημεία πώλησης μικρής λιανικής.

 Απαιτούμενα Προσόντα:

·         Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ

·         Ηλικία έως  30 ετών

·         Εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις

·         Πολύ καλή εμφάνιση

·         Ευχέρεια Επικοινωνίας

·         Ομαδικότητα – Συνέπεια

·         Πολύ καλή γνώση Office

·         Πολύ καλή κατανόηση και χρήση αριθμοδεικτών

·         Άδεια οδήγησης

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

·         Υψηλές μηνιαίες αποδοχές

·         Μπόνους επίτευξης στόχων

·         Πλήρη  απασχόληση και ασφαλιστική κάλυψη

·         Εταιρικό Αυτοκίνητο

·         Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

·         Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες , να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία προσώπου και ολόσωμη.