Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/11/2020

Junior Merchandiser (Βόρεια Προάστια)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εμπορικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Έγκαιρη και αποτελεσματική κάλυψη του δρομολογίου ευθύνης του/της
• Πραγματοποίηση της ηλεκτρονικής παραγγελιοληψίας των προϊόντων της εταιρείας, σε συνεννόηση με τον/την υπάλληλο του καταστήματος
• Καταγραφή των τιμών πώλησης, τόσο των προϊόντων της εταιρείας, όσο και του ανταγωνισμού
• Τοποθέτηση των προϊόντων στα ράφια, σύμφωνα με τις οδηγίες του Customer Marketing
• Παρακολούθηση και υποστήριξη του πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
• Προϋπηρεσία επιθυμητή σε ρόλους merchandising, αλλά όχι απαραίτητη
Κάτοχος διπλώματος οδήγησης μηχανής
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Επιθυμητά κάτοικος Βορείων Προαστίων
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και πελατοκεντρική αντίληψη
• Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μέσο μεταφοράς, κινητό και tablet
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.