Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/11/2019

Συσκευαστής (Packaging)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η WABI BEAUTY, εταιρεία καλλυντικών που δραστηριοποιείται σε Ελλάδα και Κύπρο, επιθυμεί να προσλάβει άτομα για packaging (συσκευαστή/τρια) για τη λειτουργία της γραμμής συσκευασίας στο εργοστάσιό της.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Είναι υπεύθυνος για την ορθή λειτουργία της γραμμής συσκευασίας.
  • Είναι υπεύθυνος για την παραλαβή των υλικών συσκευασίας από την αποθήκη και τη διαχείριση της γραμμής συσκευασίας του προϊόντος.
  • Τηρεί τα GMPs του χώρου, συμπληρώνει τα απαιτούμενα έντυπα και διατηρεί το χώρο ευθύνης του ασφαλή.
  • Πραγματοποιεί τις απαραίτητες ρυθμίσεις, ώστε να συσκευάζονται εντός βάρδιας οι προγραμματισμένες ποσότητες, βάσει των προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας.
  • Χειρίζεται μηχανήματα συσκευασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε συσκευασία καλλυντικών, φαρμακευτικών προϊόντων ή τροφίμων.
  • Επιθυμητό πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ.
  • Καλή γνώση Η/Υ και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Συνεργάσιμος με ομαδικό πνεύμα.
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια.

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας