Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΡΥΟΝΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από μεγάλη εισαγωγική εταιρεία τροφίμων αναζητούμε Υπάλληλους αποθήκης με έδρα τις κεντρικές αποθήκες της εταιρείας μας στην Αττική.

Παρακαλούμε να αποστείλετε βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα (φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή)
  • Παραλαβή και επεξεργασία προϊόντων αποθέματος αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, σήμανση, αποθήκευση)
  • Διεξαγωγή ελέγχων αποθεμάτων και τήρηση των υψηλών προτύπων ποιότητας για ελέγχους
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Καλή επικοινωνία και συνεργασία με υπεύθυνους και συναδέλφους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε θέση αποθηκάριου
  • Ικανότητα άρσης βαρέων αντικειμένων
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ευχάριστες προσωπικότητες με όρεξη για εργασία

Παροχές

  • Μισθός, δώρα, επιδόματα, ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Μισθός αναλόγως προσόντων