Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Εξωτερικός συνεργάτης - Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΡΗΤΗ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Μεγάλη βιομηχανία ηλεκτρικών οικιακών συσκευών και θερμοσιφώνων επιθυμεί να προσλάβει Εξωτερικό Συνεργάτη-Πωλητή για την ανάπτυξη πωλήσεων στην ευρύτερη περιοχή της Κρήτης.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Τήρηση εμπορικής πολιτικής
  • Ενημέρωση υποψήφιων πελατών για τα προϊόντα της εταιρίας
  • Επίτευξη εμπορικών στόχων
  • Σύνταξη αναφορών εμπορικής δραστηριότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τριών (3) ετών στο χώρο των ηλιακών και ηλεκτρικών θερμοσιφώνων στις πωλήσεις.
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των ηλιακών θερμοσιφώνων θα εκτιμηθεί
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρεία