Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/4/2024

Υπάλληλος για παραγωγή Κρέπας - Κρύων sandwich

Εστίαση

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από την εταιρεία εστίασης  Slow Down αναζητούμε προσωπικό με εμπειρία για κρέπα - κρύο σάντουιτς σε καταστήματά μας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Αναζητούμε υπαλλήλους που να έχουν πάθος και ενθουσιασμό, ευγένεια, χαμόγελο και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών.

Βασικά Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση με ευγένεια και χαμόγελο όλους τους πελάτες του καταστήματος,
  • εντοπισμός όλων των τρέχουσων αναγκών των πελατών σε προϊόντα μέσω της προσωπικής επαφής μαζί τους
  • Παραγωγή και παροχή κρέπας με βάση τις προδιαγραφές της εταιρείας στις απαιτούμενες ταχύτητες
  • Γνώση όλης της γκάμας των προϊόντων και παρουσίαση, εξήγηση και πρόταση αυτών στους πελάτες
  • Παρασκευή και στήσιμο κρύων σάντουιτς και άλλων προϊόντων σε βιτρίνες
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Προηγούμενη εμπειρία στον παραπάνω τομέα
  • Ευγένεια
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαχείρισης σχέσεων πελατών
  • Εντιμότητα - Ήθος

Παροχές

Η εταιρεία μας παρέχει:

  • Πλήρη ασφάλιση
  • Πλήρη απασχόληση
  • Ένα άνετο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση